Arama

Arama yapmanızı kolaylaştıracak yardımcı örnekler!

'
 • cep telefonu: İçinde cep veya telefonu kelimeleri geçen tüm sayfaları bulur. cep ve telefonu sözcüklerinin büyük ve küçük harflerle yazılmış tüm versiyonları sayfaların içinde bulunabilir (Cep, CEP, teleFONU, Telefonu).
  Mynet ilk önce iki kelimenin beraber geçtiği, birbirlerine yakın oldukları ve sayfanın en başında bulundukları sonuçları gösterir.
 • Cep Telefonu: İçinde Cep veya Telefonu sözcükleri olan sayfalar bulunur.
  Arama yaparken sözcüğün ilk harfini büyük harfle yazarsanız, Mynet özel bir sözcük araması yaptığınızı düşünerek sadece o kelimeyi arar. (''Cep'' yazarsanız sadece kelimeyi yazdığınız şekilde aranır. Büyük ve küçük harflerle yazılmış versiyonu aranmaz)
 • +cep +telefonu: Her iki sözcüğünde bulunduğu sayfalar listelenir.
 • ''Cep Telefonu'': Her iki sözcüğünde yazıldığı şekilde ve yanyana bulunduğu sayfaları bulur.
  Yazdığınız sözcükleri tırnak işaretinin arasına alırsanız, Mynet tırnak işareti içindeki sözcüklerin dizildiği sırada ve yanyana sıralanmış şekilde arar.
 • +''Cep Telefonu'' -Melodi: İçinde ''Cep Telefonu'' deyimi bulunan, fakat Melodi sözcüğünün bulunmadığı sayfaları bulur.
  Herhangi bir sözcüğü Arama motorunun bulduğu sayfada görmek istemiyorsanız, metin kutucuğunun içine bu kelimeyi başına eksi işareti koyarak yazabilirsiniz.
 • +Cep +Tel*: İçinde Cep sözcüğünün ve Tel ile başlayan sözcüklerin bulunduğu sayfaları bulur.
  Bu özelliği bir sözcüğün nasıl yazıldığından emin değilseniz kullanabilirsiniz.

'